ŽIVOT S TRENÉREM 2. DÍL

2/8/18
Bartoš

[fusion_builder_container hundred_percent="no" hundred_percent_height="no" hundred_percent_height_scroll="no" hundred_percent_height_center_content="yes" equal_height_columns="no" menu_anchor="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="center center" background_repeat="no-repeat" fade="no" background_parallax="none" enable_mobile="no" parallax_speed="0.3" video_mp4="" video_webm="" video_ogv="" video_url="" video_aspect_ratio="16:9" video_loop="yes" video_mute="yes" video_preview_image="" border_size="" border_color="" border_style="solid" margin_top="" margin_bottom="" padding_top="" padding_right="" padding_bottom="" padding_left=""][fusion_builder_row][fusion_builder_column type="1_1" spacing="" center_content="no" link="" target="_self" min_height="" hide_on_mobile="small-visibility,medium-visibility,large-visibility" class="" id="" background_color="" background_image="" background_position="left top" background_repeat="no-repeat" hover_type="none" border_size="0" border_color="" border_style="solid" border_position="all" padding="undefined" dimension_margin="undefined" animation_type="" animation_direction="left" animation_speed="0.3" animation_offset="" last="no"][fusion_text columns="" column_min_width="" column_spacing="" rule_style="default" rule_size="" rule_color="" class="" id=""]

ŽIVOT S TRENÉREM 2. DÍL

Doufám, že to nebude jako ve filmovém prostředí, když spatří světlo světa 2. díl nějakého filmu, to znamená trapné pokračování. Tento druhý díl Života s trenérem je ale vlastně takové poděkování. Poděkování za sobotní oslavu, za účast všem, kteří dorazili, za náladu, kterou tam vytvořili, za čas, který věnovali přípravě něčeho dobrého. Tady patří speciální poděkování Janči Horové za úžasný dort. Litujte všichni, kteří jste neochutnali.

:-)

Když jsme pak v neděli Barbar měnili z baru na prostor, kde by se mělo od pondělí zase normálně sportovně fungovat, samozřejmě mi hlavou běžely takové ty myšlenky. A byli všichni spokojení? I ti, kteří oslavu prospali, že pánové?

:-)

Prostě logicky se člověk sám sebe ptá, co by šlo udělat lépe, co podcenil, jestli každý odcházel spokojený, v tom lepším případě po vlastních domů.:-) Ale pak si říkám, že zpětně už stejně nic změnit nelze, a že jen mohu s čistým svědomím napsat, že jsme udělali maximum, aby to bylo, jak se říká, hlavně na pohodu.Věřím, a vlastně v to doufám, že Barbar čeká další rok života, a rozhodně ne poslední

:-)

, který, kéž by, přinese komfortnější prostory nejen na cvičení. A v této souvislosti, a vlastně i po přečtení článku „Základní cviky vs pestrost“prosím věnujte, nevím, pár vteřin, a zkuste do komentářů, zpráv, mini článku, napsat, co byste rádi v dalším roce fungování Barbaru chtěli především po sportovní stránce dosáhnout. Jak se píše ve výše zmíněném článku, co je váš cíl! Mám totiž čím dál tím větší pocit, že lidi bez cíle, jsou jako těla bez duše. Tak zkusme mezi ně nepatřit.No, po přečtení toho, co jsem teď napsala, si říkám, to bude asi fakt trapas, pokud pod tím článek nebude nějaký komentář.

:-)

Ale co už, kdo nic nedělá, nic nezkazí. Když nic, jedno je jisté, jeden komentář tam bude. Můj cíl: pořádné buchty na břiše.

:-)

Tak pojďte někdo do toho se mnou, abychom si na přes rok mohli u dalšího úžasného dortu říct, jo dali jsme to!

:-)

Tak hezký den všem nejen za světa Barbaru.[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

10 DŮVODŮ, PROČ NENÍ KARDIO EFEKTIVNÍ PRO SPALOVÁNÍ TUKŮ

Přečíst celé ...
CO U MIMINEK NEPODCENIT

Přečíst celé ...
KOMPLETNÍ NÁVOD JAK NA REHABKU PO PLASTICE KŘÍŽOVÉHO VAZU

Přečíst celé ...
ALL PAIN, NO GAIN: PROČ NÁS VŠECHNY ZRADILA POSEDLOST INTENZIVNÍMI TRÉNINKY

Přečíst celé ...

Úvodní diagnostiku máš zdarma

Trénuj tak, aby to mělo smysl. Začneme úvodním diagnostickým tréninkem, podle kterého ti sestavíme plán na míru tvým cílům.

Diagnostika zdarma
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chceš vědět ovšem, co se u nás děje?

Přihlas se k odběru newsletteru a budeš pořád v obraze. Neunikne ti žádná aktualita,
nový článek ani doporučení ke stravě či tréninku.