Cvičení pro
dospělé

Rozvoj a zvýšení výkonnosti tak, aby děti pohyb především bavil. Když si totiž začnou věřit, sport je bude provázet celý život.

Jaké máš cíle? Chceš zhubnout, nabrat svaly, zlepšit kondici a sílu? Řekni nám o tom a společně vykročíme k tvým cílům. Máme tu pro tebe komplexní tréninkové služby s profesionály, kteří si budou vědět rady. Chodit můžeš na individuály, semi-privátní nebo skupinové tréninky. Jedno je ale jisté – tvoje tělo a hlava si přijdou na své.

  • Barbar trénink: Skupinovka v malém počtu lidí (max. 8), kde vždy procvičíme celé tělo. Silové cvičení, mobilita, kondička a testování. Chceš být mezi lidmi a užít si kompletní trénink? Tady se ti to splní.
  • Barbar speciál: Semi-privátní trénink, který má pevné časy a je maximálně pro 4 lidi. Každý jede podle svého plánu a přitom jsi ve fajn partě stejně nastavených lidí. Plán obsahuje taky výživové poradenství.
  • Privátní trénink: Trenér se věnuje pouze tobě. Čas si určíš s trenérem podle toho, jak se ti to hodí a může být velmi flexibilní. Pokud chceš extra péči a soukromí, privátní trénink je tu pro tebe.

Začni úvodním diagnostickým tréninkem, na kterém zjistíme, jak na tom jsi. Podle toho sestavíme tvůj tréninkový plán tak, abys makal smysluplně a dlouhodobě se zlepšoval.

Diagnostika zdarma

Jakto děláme

1. Zjistíme, jaké máš cíle a jak jsi na tom zdravotně. Nezapomeň se přihlásit na trénink a vezmi si věci na cvičení.

2. Úvodní diagnostiku máš zdarma. Změříme a otestujeme řadu věcí, díky kterým zjistíme, na co se zaměříme, a co je pro tebe nejlepší.

3. Na konci tréninku si vše vyhodnotíme a dáme ti doporučení, kudy se vydat k tvým cílům. Vybereš si typ tréninku a vše přizpůsobíme tvým potřebám a možnostem.

MÁm zájem

Kdo vám s tím pomůže:

Tomáš Bartoš

„Jsem vášnivý sportovec od narození. Závodně jsem se věnoval atletice, basketbalu a americkému fotbalu. V posilovně jsem začal trénovat v 11 letech...

Více informací

Monika Brodská

Se sportem jsem začala v raném věku, kdy do dnes vzpomínám na mé dojíždění z Nymburka do Prahy, abych mohla jít ráno cvičit...

Více informací

Vojtěch Řezáč

Ve fitness světě se pohybuji od roku 2001, kdy jsem poprvé začal s posilováním a kondičním cvičením. To je mnoho let tréninku ...

Více informací
Barbar Gym je prostě super. Posunulo mně to jak po fyzické stránce, tak i po stránce osobní. Jsou tam přátelští trenéři, kteří vás opravdu poznají. Díky individuálnímu přístupu jsem teď tam, kde jsem. Přišel jsem z pohybových problémem. Zpočátku jsem nevěřil, že by můj stav šel ještě nějak zlepšit. Po nějaké době jsem pochopil, že to samozřejmě jde.

Albert Patera

Silove jsem dost posilil, samotneho me obcas prekvapi jak snadne je treba jednou natazenou rukou zvednout dite. Pokud hledas krasne recepcni, vonavy satny, designovy cvicebni prostor s nejmodernejsimi digitalnimi stroji s merenim uplne vseho, spoustu svetla a zrcadel na selficka, misto kde se muzes ukazovat a fotit na insac, tak bez jinam. Todle je misto kam si jdes zacvicit a mit vysledky, kde najdes komunitu, rodinu a byt sam sebou.

Jaroslav Šícha

Trénink po porodu. Tréninky s Monikou jsou totálně odlišné od všech jiných tréninků, které jsem kdy zažila. Neskutečně mě baví. Jsou přesně tak akorát náročné, jak potřebuji, abych se posouvala dál a pokaždé úplně jiné. Někdy mě až překvapí, kolik různých cviků Monika zná a moje svaly jsou pak na druhý den zaskočené ještě víc :-)

Hanča Kapusnáková

Ano, určitě se mi běhá líp, ale asi jsem hlavně zjistila, že cvičení je super a vždycky se na trénink těším, takže už bych u toho zůstala i bez toho prvotního cíle.

Martina Holcová

Cítím se skvěle, silovou i kondiční stránku jsem zlepšil, dokonce se furt zlepšuje. Tréninkový plán je na míru udělán pro každého, takže se není čeho bát. S trenérem jste neustále v kontaktu, proto se plán zaměřuje na váš specifický problém (cíl).

Tagir

BarBarGym je to prave misto pro smysluplny a vyvaženy trening, ktery se vždy měni a nikdy se neopakuje. Hlavni trener Tomaš Bartoš je absolutni profik v oboru. Je to dřina ale stoji za to, navic Tomaš je vesela kopa, umi perfektně poradit, je pozorny a na nic si nehraje. Fitness je vybaven všem potřebnym a pokud někdo chce skutečně cvičit, makat - tak vysledky se dostavi zahy.

Řehoř

Tomáš dokáže poradit jak s tréningem nastavit cíle program dokáže poradit i se stravou a je s ním výborná komunikace

Václav Žemla

Tréninky, které jsou dané a pokud se dodrží tak následuje skutečný progres.

David Tiep

Rehabilitace kolene po plastice. Každý trénink přizpůsobí momentalnimu psychickému i fyzickému stavu, Najdeš v sobě o hodně více síly, než sis myslel , že máš.

Kateřina Benešová

Za me určitě rychlá komunikace a práce po zranění , jak už práce v gymu nebo doporučení fyzia atd. Ohledně cvičení super přístup, žádné zbytečné věci okolo a zaměření se na to nejdůležitější .

Jakub Terešák

Jsme s týmem v Barbaru druhou sezónu a je jasně vidět pokrok, který kluci udělali. Naučili se správně cvičit, tedy hlavně s důrazem na techniku a celkový rozvoj zdravého těla mladého sportovce a na základě progresu z posilovny vidíme zlepšení ve hře. Díky posílení celého těla došlo téměř spontánně k napravení některých problémů v mechanice nadhozu i pálky, máme rychlejší nadhozy, silnější a tvrdší odpaly a kluci jsou v poli rychlejší. Kromě sportovních kvalit si kluci vytváří dobrý základ do budoucna, naučili se konzistentní a tvrdé práci ... V Barbaru jsme s trenéry neustále ve spojení, dobře reagují na naše spcifické potřeby a to včetně rehabilitací či jiných specifických potřeb našich hráčů.

Martin Špimr

Cvičení, které dává smysl. Tréninky jsou pestré a zároveň není nic opomíjeno. Každý zde cvičí podle svých možností, i na skupinových lekcích se trenéři snaží každému trénink přizpůsobit. Já osobnĕ jsem v Barbaru cvičila celé tĕhotenství od začátku až do termínu a pak také hned po porodu a celou dobu jsem se pod dohledem Tomáše Bartoše cítila naprosto bezpečnĕ. Obecnĕ se jedná o náročné tréninky, rozhodnĕ to není na pohodu, ale pokud človĕk pár mĕsíců v Barbaru vydrží, výsledky budou opravdu vidĕt. A hlavnĕ je tady skvĕlá přátelská atmosféra.

Zuzka Melicharová

Tomáš Bartoš

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu. Nebo mi rovnou zavolejte.

+420 776 008 561
info@barbargym.cz
Děkujeme za zprávu, budeme tě kontaktovat.
Nastala chyba při odesílání formuláře. Napiš nebo zavolej napřímo. Kontakty jsou v patičce webu

Články kategorie dospělí

No items found.

Semináře

[12.9. 2020 9:00 – 18:00] KOMPLEXNÍ SEMINÁŘ O STRAVOVÁNÍ A TRÉNINKU

Více informací

Úvodní diagnostiku máš zdarma

Trénuj tak, aby to mělo smysl. Začneme úvodním diagnostickým tréninkem, podle kterého ti sestavíme plán na míru tvým cílům.

Diagnostika zdarma
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chceš vědět ovšem, co se u nás děje?

Přihlas se k odběru newsletteru a budeš pořád v obraze. Neunikne ti žádná aktualita,
nový článek ani doporučení ke stravě či tréninku.