Nejsme komerční fitko,
jsme barbar gym

Chceme lidem pomoci dosáhnout nastavených cílů díky individuálnímu přístupu ke každému jednotlivci.

Ať se jedná o zlepšení výkonnosti pro určitý sport nebo bolest zad, chceme, aby trénink s námi byl zároveň zábavný a měli jste dále zájem se zlepšovat, zajímat se o sport a posouvat se dál. Proto neříkáme pouze co dělat, ale snažíme se předávat co nejvíce vědomostí dál. Náš cíl není jen splnit společně stanovené cíle, ale zařídit, aby vás pohyb bavil celý život. Barbar je tu pro každého, kdo chce získat lepší pocit ze sebe samého a svého těla. Na míru ti připravíme program, který tě dovede přesně tam, kde chceš být, a co chceš zažívat při sportu i v životě. Zábavně, v pohodové atmosféře a na základě ověřených postupů a našich mnohaletých zkušeností.

  • Tréninky sestavujeme za pevně daných podmínek, které odpovídají evidence-based přístupu, tedy dbáme na kombinaci vědy a našich zkušeností s maximálním tlakem na zdraví. Výkon na úkor zdraví u nás nehledejte. 
  • Ke každé problematice přistupujeme komplexně. Staráme se tedy také o stravování, regeneraci, ať po stránce optimalizace spánku, či různých metod dýchacích cvičení nebo o psychiku, která je důležitá i mimo vrcholový sport.
  • Nepředvádíme se. Každý makáme na sobě. A bereme za naše rozhodnutí odpovědnost.
  • Nasloucháme, snažíme se chápat kontext a být oporou.
  • Děláme maximum pro dosažení cílů. Nevěříme a nečekáme na zázraky. Když je potřeba, nebojíme se najít další cesty, profesionály a odborníky, kteří nám pomohou se společným splněním cílů.
  • Nemáme open gym. Chceme příjemnou rodinnou atmosféru, a proto máme uzavřený gym, kde makáme v menším počtu na velké ploše.

V našem přístupu rozhodně nejdeme za výsledky přes mrtvoly. Zdraví je nejdůležitější a my ti proto kromě funkčních tréninků předáme i letité know-how o stravě, regeneraci a třeba i dýchání či spánku. U nás bude dobře nejen tvému tělu, ale i hlavě. 

Kdo je Barbar?

Barbar se nepředvádí. Maká na sobě a kvůli sobě. Ne kvůli fotkám na Instagram. Barbar je tvůj soused, maminka po porodu, kolega z práce nebo profesionální sportovec. Je to každý, kdo se chce posouvat dál, vyhnout se nemocem a smysluplně posílit tělo i hlavu. Jsi to i ty?

Tomáš Bartoš

Trénování ve velkém komerčním fitku, kde jsem začínal, člověka naučí dost. Kromě spousty pozitivních věcí jsou tu i ty negativní, kdy je potřeba vydělávat velké množství peněz a kvalita je velmi rychle vyměněná za kvantitu. Marketing postavený na sloganech a službách, které lidi chtějí slyšet a které se lehce prodávají, místo opravdu funkčních věcí anebo jednoduše pravdivých faktů. A to byly hlavní věci, se kterými jsem nechtěl fungovat, a proto jsem založil Barbar gym, kde je cílem předávat pravdivé informace, i když marketingově nezní dobře, ovšem jsou podložené zkušenostmi a vědeckými studiemi a všem, kteří chodí cvičit, poskytnout co nejlepší systém tréninku pro jejich potřeby.

V Barbaru používáme osvědčené metody a jde nám primárně o pomoc dosáhnutí cílů každého, kdo u nás trénuje. Nenabízet předpřipravené formy tréninků a diet, ale ke všem přistupovat osobně a pomoct jim najít pro každého tu nejlepší cestu. Chceme, aby hledání cesty anebo už cesta vybraná, lidi co nejvíce bavila a svým způsobem se jí naučili mít rádi.

Chci trénovat podle funkčních a osvědčených metod. Chci šířit pouze fakta podložená studiemi a vlastními zkušenostmi. Chci přistupovat ke každému osobně a pomoci mu dosáhnout jeho cílů.

Jsem BarBar

Tomáš Bartoš

„Jsem vášnivý sportovec od narození. Závodně jsem se věnoval atletice, basketbalu a americkému fotbalu. V posilovně jsem začal trénovat v 11 letech...

Více informací

Monika Brodská

Se sportem jsem začala v raném věku, kdy do dnes vzpomínám na mé dojíždění z Nymburka do Prahy, abych mohla jít ráno cvičit...

Více informací

Vojtěch Řezáč

Ve fitness světě se pohybuji od roku 2001, kdy jsem poprvé začal s posilováním a kondičním cvičením. To je mnoho let tréninku ...

Více informací

Úvodní diagnostiku máš zdarma

Trénuj tak, aby to mělo smysl. Začneme úvodním diagnostickým tréninkem, podle kterého ti sestavíme plán na míru tvým cílům.

Diagnostika zdarma
Barbar Gym je prostě super. Posunulo mně to jak po fyzické stránce, tak i po stránce osobní. Jsou tam přátelští trenéři, kteří vás opravdu poznají. Díky individuálnímu přístupu jsem teď tam, kde jsem. Přišel jsem z pohybových problémem. Zpočátku jsem nevěřil, že by můj stav šel ještě nějak zlepšit. Po nějaké době jsem pochopil, že to samozřejmě jde.

Albert Patera

Silove jsem dost posilil, samotneho me obcas prekvapi jak snadne je treba jednou natazenou rukou zvednout dite. Pokud hledas krasne recepcni, vonavy satny, designovy cvicebni prostor s nejmodernejsimi digitalnimi stroji s merenim uplne vseho, spoustu svetla a zrcadel na selficka, misto kde se muzes ukazovat a fotit na insac, tak bez jinam. Todle je misto kam si jdes zacvicit a mit vysledky, kde najdes komunitu, rodinu a byt sam sebou.

Jaroslav Šícha

Trénink po porodu. Tréninky s Monikou jsou totálně odlišné od všech jiných tréninků, které jsem kdy zažila. Neskutečně mě baví. Jsou přesně tak akorát náročné, jak potřebuji, abych se posouvala dál a pokaždé úplně jiné. Někdy mě až překvapí, kolik různých cviků Monika zná a moje svaly jsou pak na druhý den zaskočené ještě víc :-)

Hanča Kapusnáková

Ano, určitě se mi běhá líp, ale asi jsem hlavně zjistila, že cvičení je super a vždycky se na trénink těším, takže už bych u toho zůstala i bez toho prvotního cíle.

Martina Holcová

Cítím se skvěle, silovou i kondiční stránku jsem zlepšil, dokonce se furt zlepšuje. Tréninkový plán je na míru udělán pro každého, takže se není čeho bát. S trenérem jste neustále v kontaktu, proto se plán zaměřuje na váš specifický problém (cíl).

Tagir

BarBarGym je to prave misto pro smysluplny a vyvaženy trening, ktery se vždy měni a nikdy se neopakuje. Hlavni trener Tomaš Bartoš je absolutni profik v oboru. Je to dřina ale stoji za to, navic Tomaš je vesela kopa, umi perfektně poradit, je pozorny a na nic si nehraje. Fitness je vybaven všem potřebnym a pokud někdo chce skutečně cvičit, makat - tak vysledky se dostavi zahy.

Řehoř

Tomáš dokáže poradit jak s tréningem nastavit cíle program dokáže poradit i se stravou a je s ním výborná komunikace

Václav Žemla

Tréninky, které jsou dané a pokud se dodrží tak následuje skutečný progres.

David Tiep

Rehabilitace kolene po plastice. Každý trénink přizpůsobí momentalnimu psychickému i fyzickému stavu, Najdeš v sobě o hodně více síly, než sis myslel , že máš.

Kateřina Benešová

Za me určitě rychlá komunikace a práce po zranění , jak už práce v gymu nebo doporučení fyzia atd. Ohledně cvičení super přístup, žádné zbytečné věci okolo a zaměření se na to nejdůležitější .

Jakub Terešák

Jsme s týmem v Barbaru druhou sezónu a je jasně vidět pokrok, který kluci udělali. Naučili se správně cvičit, tedy hlavně s důrazem na techniku a celkový rozvoj zdravého těla mladého sportovce a na základě progresu z posilovny vidíme zlepšení ve hře. Díky posílení celého těla došlo téměř spontánně k napravení některých problémů v mechanice nadhozu i pálky, máme rychlejší nadhozy, silnější a tvrdší odpaly a kluci jsou v poli rychlejší. Kromě sportovních kvalit si kluci vytváří dobrý základ do budoucna, naučili se konzistentní a tvrdé práci ... V Barbaru jsme s trenéry neustále ve spojení, dobře reagují na naše spcifické potřeby a to včetně rehabilitací či jiných specifických potřeb našich hráčů.

Martin Špimr

Cvičení, které dává smysl. Tréninky jsou pestré a zároveň není nic opomíjeno. Každý zde cvičí podle svých možností, i na skupinových lekcích se trenéři snaží každému trénink přizpůsobit. Já osobnĕ jsem v Barbaru cvičila celé tĕhotenství od začátku až do termínu a pak také hned po porodu a celou dobu jsem se pod dohledem Tomáše Bartoše cítila naprosto bezpečnĕ. Obecnĕ se jedná o náročné tréninky, rozhodnĕ to není na pohodu, ale pokud človĕk pár mĕsíců v Barbaru vydrží, výsledky budou opravdu vidĕt. A hlavnĕ je tady skvĕlá přátelská atmosféra.

Zuzka Melicharová

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chceš vědět ovšem, co se u nás děje?

Přihlas se k odběru newsletteru a budeš pořád v obraze. Neunikne ti žádná aktualita,
nový článek ani doporučení ke stravě či tréninku.