Cvičení pro
Děti

Rozvoj a zvýšení výkonnosti tak, aby děti pohyb především bavil. Když si totiž začnou věřit, sport je bude provázet celý život.

Rozvoj pohybových dovedností u nejmenších i větších, zlepšení výkonu či prevence zranění u závodně sportujících. Nejen u dětí ale máme ještě jeden hlavní cíl, a to je radost z pohybu a tréninku samotného. Děti rozdělujeme nejen podle biologického věku, ale také podle aktuálních dovedností, aby si z kurzů každý odnesl maximum. Systém tréninků a rozvoje dětí je postavený na LTAD modelech FTEM od Gulbina a Kanadský model navržený Balyim upravený o naše zkušenosti a naše prostředí.

Naše kurzy mají pevně stanovené časy a délku, což nám umožňuje ideálně plánovat tréninky tak, aby se každý jedinec mohl zlepšovat. Mimo kurzy nabízíme také individuální tréninky a přípravu, které jsou přizpůsobeny časovým možnostem dětí, tréninkům a stanoveným cílům.

Na těchto kurzech se rozvíjí všechny důležité dovednosti, které děti v tomto věku potřebují. Nejde jen o to, aby se vaše děti zapotily a vyčerpaly, ale především o komplexní rozvoj ve všech oblastech. Kromě pohybových aktivit se děti naučí také barvy, motorické dovednosti a další důležité dovednosti. U dětí a mládeže se u nás těšíte maximální péče, která jim může pomoci v aktivním životě nebo při zlepšování jejich sportovních výkonů.

Barbárek: Kurzy pro nejmenší

Cvičení pro nejmenší od 1,5 roku v kolektivu, abychom ideálně naplánovali náplň a děti se ve svých dovednostech společně zlepšovaly. Kromě pohybových věcí se děti učí také barvy, motorické dovednosti a zvykají si fungovat nejen s maminkou, ale i po boku jiných dětí.
Děti mezi 4 až 6 roky potom cvičí samy a učí se dalším důležitým dovednostem, které se jim budou hodit v životě i třeba v závodním sportu.

Kurzy pro děti od 6 do 16 let

Kurzy dle věku, ale také podle šikovnosti, vyzrálosti, zkušeností, a tak se může stát, že vám doporučíme jinou věkovou skupiny, která bude pro vaše dítě nejvhodnější. 

Diagnostika zdarma

Jak to u nás funguje?

U pevně daných kurzů máme připravenou náplň na celé období tréninků, abychom děti rozvíjeli postupně a harmonicky. Přesto stále držíme co nejvíce individuální přístup díky maximální kapacitě 10 dětí. Proto máme jistotu, že můžeme reagovat a celý trénink flexibilně měnit a uzpůsobit potřebám dětí.

U individuálních tréninků starších dětí je přístup stejný jako u profesionálních sportovců. Po úvodní diagnostice vše vyhodnotíme a nastavíme nejlepší cestu pro komplexní rozvoj nebo zlepšení výkonnosti v daném sportu, u kterého posloužíme jako ideální doplněk pro osobní potřeby mladého sportovce.

MÁm zájem

Seznam kurzů

Děti 1-2 roky

Každý čtvrtek od 9h

Máme 4 volná místa

Registrovat

Děti 2-3 roky

Každé úterý a čtvrtek od 10h

Máme 0 volných míst

Registrovat

Děti 3-4 roky

Každé pondělí od 16h

Máme 0 volných míst

Registrovat

Děti 4-6 let

Každý čtvrtek od 17h

Máme 0 volných míst

Registrovat

Přihlaš k nám své dítě

Napiš nám o jaký program byste měli pro své dítě zájem a my ti zavoláme.

Děkujeme za zprávu, budeme tě kontaktovat.
Nastala chyba při odesílání formuláře. Napiš nebo zavolej napřímo. Kontakty jsou v patičce webu.

Kdo vám s tím pomůže:

Monika Brodská

Se sportem jsem začala v raném věku, kdy do dnes vzpomínám na mé dojíždění z Nymburka do Prahy, abych mohla jít ráno cvičit...

Více informací

Tomáš Bartoš

„Jsem vášnivý sportovec od narození. Závodně jsem se věnoval atletice, basketbalu a americkému fotbalu. V posilovně jsem začal trénovat v 11 letech...

Více informací
Barbar Gym je prostě super. Posunulo mně to jak po fyzické stránce, tak i po stránce osobní. Jsou tam přátelští trenéři, kteří vás opravdu poznají. Díky individuálnímu přístupu jsem teď tam, kde jsem. Přišel jsem z pohybových problémem. Zpočátku jsem nevěřil, že by můj stav šel ještě nějak zlepšit. Po nějaké době jsem pochopil, že to samozřejmě jde.

Albert Patera

Silove jsem dost posilil, samotneho me obcas prekvapi jak snadne je treba jednou natazenou rukou zvednout dite. Pokud hledas krasne recepcni, vonavy satny, designovy cvicebni prostor s nejmodernejsimi digitalnimi stroji s merenim uplne vseho, spoustu svetla a zrcadel na selficka, misto kde se muzes ukazovat a fotit na insac, tak bez jinam. Todle je misto kam si jdes zacvicit a mit vysledky, kde najdes komunitu, rodinu a byt sam sebou.

Jaroslav Šícha

Trénink po porodu. Tréninky s Monikou jsou totálně odlišné od všech jiných tréninků, které jsem kdy zažila. Neskutečně mě baví. Jsou přesně tak akorát náročné, jak potřebuji, abych se posouvala dál a pokaždé úplně jiné. Někdy mě až překvapí, kolik různých cviků Monika zná a moje svaly jsou pak na druhý den zaskočené ještě víc :-)

Hanča Kapusnáková

Ano, určitě se mi běhá líp, ale asi jsem hlavně zjistila, že cvičení je super a vždycky se na trénink těším, takže už bych u toho zůstala i bez toho prvotního cíle.

Martina Holcová

Cítím se skvěle, silovou i kondiční stránku jsem zlepšil, dokonce se furt zlepšuje. Tréninkový plán je na míru udělán pro každého, takže se není čeho bát. S trenérem jste neustále v kontaktu, proto se plán zaměřuje na váš specifický problém (cíl).

Tagir

BarBarGym je to prave misto pro smysluplny a vyvaženy trening, ktery se vždy měni a nikdy se neopakuje. Hlavni trener Tomaš Bartoš je absolutni profik v oboru. Je to dřina ale stoji za to, navic Tomaš je vesela kopa, umi perfektně poradit, je pozorny a na nic si nehraje. Fitness je vybaven všem potřebnym a pokud někdo chce skutečně cvičit, makat - tak vysledky se dostavi zahy.

Řehoř

Tomáš dokáže poradit jak s tréningem nastavit cíle program dokáže poradit i se stravou a je s ním výborná komunikace

Václav Žemla

Tréninky, které jsou dané a pokud se dodrží tak následuje skutečný progres.

David Tiep

Rehabilitace kolene po plastice. Každý trénink přizpůsobí momentalnimu psychickému i fyzickému stavu, Najdeš v sobě o hodně více síly, než sis myslel , že máš.

Kateřina Benešová

Za me určitě rychlá komunikace a práce po zranění , jak už práce v gymu nebo doporučení fyzia atd. Ohledně cvičení super přístup, žádné zbytečné věci okolo a zaměření se na to nejdůležitější .

Jakub Terešák

Jsme s týmem v Barbaru druhou sezónu a je jasně vidět pokrok, který kluci udělali. Naučili se správně cvičit, tedy hlavně s důrazem na techniku a celkový rozvoj zdravého těla mladého sportovce a na základě progresu z posilovny vidíme zlepšení ve hře. Díky posílení celého těla došlo téměř spontánně k napravení některých problémů v mechanice nadhozu i pálky, máme rychlejší nadhozy, silnější a tvrdší odpaly a kluci jsou v poli rychlejší. Kromě sportovních kvalit si kluci vytváří dobrý základ do budoucna, naučili se konzistentní a tvrdé práci ... V Barbaru jsme s trenéry neustále ve spojení, dobře reagují na naše spcifické potřeby a to včetně rehabilitací či jiných specifických potřeb našich hráčů.

Martin Špimr

Cvičení, které dává smysl. Tréninky jsou pestré a zároveň není nic opomíjeno. Každý zde cvičí podle svých možností, i na skupinových lekcích se trenéři snaží každému trénink přizpůsobit. Já osobnĕ jsem v Barbaru cvičila celé tĕhotenství od začátku až do termínu a pak také hned po porodu a celou dobu jsem se pod dohledem Tomáše Bartoše cítila naprosto bezpečnĕ. Obecnĕ se jedná o náročné tréninky, rozhodnĕ to není na pohodu, ale pokud človĕk pár mĕsíců v Barbaru vydrží, výsledky budou opravdu vidĕt. A hlavnĕ je tady skvĕlá přátelská atmosféra.

Zuzka Melicharová

Tomáš Bartoš

Nechte mi na sebe kontakt a já se vám ozvu. Nebo mi rovnou zavolejte.

+420 776 008 561
info@barbargym.cz
Děkujeme za zprávu, budeme tě kontaktovat.
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Články kategorie děti

No items found.

Semináře

[12.9. 2020 9:00 – 18:00] KOMPLEXNÍ SEMINÁŘ O STRAVOVÁNÍ A TRÉNINKU

Více informací

Úvodní diagnostiku máš zdarma

Trénuj tak, aby to mělo smysl. Začneme úvodním diagnostickým tréninkem, podle kterého ti sestavíme plán na míru tvým cílům.

Diagnostika zdarma
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chceš vědět ovšem, co se u nás děje?

Přihlas se k odběru newsletteru a budeš pořád v obraze. Neunikne ti žádná aktualita,
nový článek ani doporučení ke stravě či tréninku.