6. narozeniny barbaru, nové prostory a stravování

18/11/18
Bartoš

Už za chvilku, v sobotu 24.11., oslavíme další rok fungování gymu (fitness, tělocvičny, posilovny nebo jak tomu chcete říkat ? ) a celkově šestým rokem. K této příležitosti oficiálně rozběhneme nové rozšířené prostory. Při této příležitosti jsme kromě oslav chtěli opět i letos pomoci. A připravili jsme si spolupráci s neziskovou organizací Nautis, která se stará o děti s autismem. Celý program během dne bude zdarma a jakýkoliv dobrovolný příspěvek bude následně předám do nadace Nautis. Jestliže chcete přispět a pomoci, ale nestíháte se k nám v sobotu dostat, napište nám a domluvíme se, jak to nejlépe udělat.Program se tedy skládá:Z našich skupinovek Barbar tréninku dopoledne a odpoledne. I když stejně jako každý rok to nebude ukázka klasických tréninků, ale kombinace srandy a zpestření, a i proto je standartní kapacita 8 lidí na tento den navýšena na 14.Přednáška o stravování, kde se dozvíte všechny základní a často zmiňované mýty a fakta, tak abyste se vyznali ve všech informacích a konečně se sami uměli rozhodnout, jaká bude ta správná cesta.Konkrétně projdeme:

  • jaké jsou diety a jak si je vybrat
  • jak vybraný typ stravování udržovat -> počítání kalorii, ad libitium apod.
  • jaké jsou základní parametry pro nastavení pro hubnutí a jaké pro nabírání
  • co znamená zdravé stravování a je to optimální cesta, jak zhubnout či nabrat maximum svalů?
  • jak toto vše ovlivňuje, tak často zmiňované kardio
  • jak kardio použít a správně si nastavit
  • jak sledovat progres

Ze sekce pro nejmenší bude pod Barbárkem připravena hernička, kde bude pro děti nejdříve připraven jako vždy program a potom si budou moct hrát podle sebe.Zároveň bude připravená ukázková hodina pro nejmenší z připravovaných workshopů na téma: Jak vůbec s miminky cvičit.

  1. Od 15:30 pro děti od 2-6 měsíců
  2. Od 16h pro děti 6-10 měsíců

Od 19h už bude program volný v duchu minulých let. Tedy společně připraveného občerstvení a pití, kdo co přinese ? A také možnost sipřijít jen tak popovídat nebo se blíže seznámit s trenéry nebo lidmi, kteří v barbaru cvičí.Na hodiny se můžete přihlásit v rozvrhu, a nebo nám napsat zprávu. Rozvrh najdete zde - https://barbargym.cz/rozvrh/Důvod, proč jsme si vybrali tentokrát a doufám, že konečně už také na delší dobu spolupráci s Nautisem, je jednak malé povědomí o problematice autismu a jednak velká možnost spolupráce ze strany sportu a cvičení, které může velmi pomáhat. Z celé spektra od pohybu, komunikace či sociální interakce.„Vzhledem k tomu, že cvičení je levné, bezpečné a zdravé, má smysl zkusit cvičební program ke snížení problémů chování spíše než použít dražší a možná škodlivé léčebné postupy, jako jsou drogy.“ Stephen M. Edelson, Ph.D.Pro více informací navštivte stránky NautisuPokud by vás cokoliv zajímalo nebo jste se chtěli zeptat, určitě napište.Autor:

TOMÁŠ BARTOŠSilový a kondiční trenérMajitel a zakladatel Barbar gymu.

Držitel českých a zahraničních certifikátů z oblasti tréninku a výživy.

10 DŮVODŮ, PROČ NENÍ KARDIO EFEKTIVNÍ PRO SPALOVÁNÍ TUKŮ

Přečíst celé ...
CO U MIMINEK NEPODCENIT

Přečíst celé ...
KOMPLETNÍ NÁVOD JAK NA REHABKU PO PLASTICE KŘÍŽOVÉHO VAZU

Přečíst celé ...
ALL PAIN, NO GAIN: PROČ NÁS VŠECHNY ZRADILA POSEDLOST INTENZIVNÍMI TRÉNINKY

Přečíst celé ...

Úvodní diagnostiku máš zdarma

Trénuj tak, aby to mělo smysl. Začneme úvodním diagnostickým tréninkem, podle kterého ti sestavíme plán na míru tvým cílům.

Diagnostika zdarma
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chceš vědět ovšem, co se u nás děje?

Přihlas se k odběru newsletteru a budeš pořád v obraze. Neunikne ti žádná aktualita,
nový článek ani doporučení ke stravě či tréninku.