[16.2. 2020 9:00 – 18:00] WORKSHOP SPRÁVNÉ TECHNIKY CVIČENÍ

11/1/20
Bartoš

Pořád se řeší správná technika u různých cviků. Proto jsme připravili největší praktický kurz u nás. Celý den a celkem přes 100 cviků a variant.

Zároveň s teoretickou části o výběru cviku, progresi či regresi, jak si techniku u různých cviků upravovat ke své postavě, limitacím apod. Na workshopu bude celý trenérsky tým Barbaru, aby bylo zajištěno, že u vás pořád někdo bude dávat pozor, opravovat, nastavovat apod.

Pozor, řada cviků i přesto, že patří mezi jedny z nejlepší pro rozvoj dané partie, kolikrát v klasickém fitness téměř neuvidíte. Pokud máte problém s tím, že byste cvičili jinak než většina návštěvníků fitness, tak pro vás tento kurz nebude vhodný.

Co vše ve stručnosti projdeme:

- Teorie regrese, progrese a výběr cviku

- Základní pravidla, která jdou napříč naprostou většinou cviku

- Vysvětlení pojmu Open chain a closed chain

- Desítky cviku od bilaterálních jako jsou dřepy, bench press, mrtvý tah, millitary press a také unilateralnich například bulhary, tlakové cviky a varianty

- Kompletní zásoba cviku středu těla pro správnou funkci stabilizace

- Řada maličkosti a cviku pro rehabilitační, nápravnou funkci apod.

Trénink je vhodný pro všechny, kteří chodí sami cvičit a chtějí mít jistotu, že vše cvičí správně. Trenéři, kteří chtějí učit správnou techniku a neučit se pokus omyl na klientech a používat opravdu efektivní cviky i když daný cvik nevyhrává počet lajků na internetu.

Pro zvýšení využitelnosti informací z kurzu, má každý účastník v ceně kontrolu na základě videa z vybrané palety základních cviků a případně doporučení a na čem ještě pracovat.

Na konci semináře každý obdrží certifikát.

TOMÁŠ BARTOŠ

Silový a kondiční trenér

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Zároven jsem v posilovně začal trénovat v 11 letech a mám toho tak i sám na sobě hodně vyzkoušené. Patřím mezi „science based“ trenéry. Tedy beru hodně dat ze studií, ale tyto informace kombinují se svojí praxí a na základě toho nepřetržitě upravuji svůj systém trénování.Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na http://barbargym.cz/treneri/

Nauč se správně stravovat a nakopnout trénink správným směrem. Přihlaš se zde -->https://forms.gle/CV6ZuG7eYbAm8wKB7 v případě dotazů piš na info@barbargym.cz

víkend 16. února 2020od 9:00 – 18:00

Na Špitálsku 7, Praha – Karlínprostory Barbar gymu

do 28.1. 2020 zvýhodněná early-bird cena 1650kč poté plná cena 1950kč. Oběd není zahrnut v ceně

Přihlaš se a rezervuj si místo zde

Garance spokojenosti

Protože jsem přesvědčený o tom, že ti seminář pomůže se posunout dál a naučíš se nové věci tak, aby pro tebe bylo rozhodování o tom zda na workshop jít nebo ne ještě snažší. Nabízím vrácení celé částky, pokud si z kurzu nic nového neodneseš.

Chci se přihlásit na kurz

Jestli se toho chceš o mě dozvědět víc. Doporučuji si pročíst články, které jsem napsal, ale pospěš si ať na tebe bude ještě místo.

10 DŮVODŮ, PROČ NENÍ KARDIO EFEKTIVNÍ PRO SPALOVÁNÍ TUKŮ

Přečíst celé ...
CO U MIMINEK NEPODCENIT

Přečíst celé ...
KOMPLETNÍ NÁVOD JAK NA REHABKU PO PLASTICE KŘÍŽOVÉHO VAZU

Přečíst celé ...
ALL PAIN, NO GAIN: PROČ NÁS VŠECHNY ZRADILA POSEDLOST INTENZIVNÍMI TRÉNINKY

Přečíst celé ...

Úvodní diagnostiku máš zdarma

Trénuj tak, aby to mělo smysl. Začneme úvodním diagnostickým tréninkem, podle kterého ti sestavíme plán na míru tvým cílům.

Diagnostika zdarma
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Chceš vědět ovšem, co se u nás děje?

Přihlas se k odběru newsletteru a budeš pořád v obraze. Neunikne ti žádná aktualita,
nový článek ani doporučení ke stravě či tréninku.